Reumatyzm


Nano cząstki stosowane w naszej firmie to elementy wyjątkowe i niestosowane przez inne firmy.

- sprawdź jak działa nano one na reumatyzm
Potwierdzone badaniami w laboratoriach PAN rozmiary i kształty naszych nano-cząstek gwarantują niezwykłą skuteczność preparatów z serii Nano-beauty cosmetics.
- sprawdź jak działa nano one forteNasze atuty to staranność z jaką dobieramy składniki naszych kosmetyków na bóle stawów, reumatyzm.

Procesy, w których powstają nasze preparaty są specjalnie zaprojektowane w trosce o Państwa. By nasze doskonałe wyroby nie szkodziły,by były w pełnie bezpieczne,byście Państwo byli z nich szczególnie zadowoleni. Celem naszej firmy jest poprawa jakości życia. - bardziej szczegółowe informacje
o stosowanych przez nas
nanocząstkach znajdziecie państwo
w zakładce „nano-koloidy”


Reumatyzm

Preparat Nano One wykreowany z myślą o społeczności cierpiących na bóle skórne. Zastosuj na opryszczkę i zagadnienie z głowy.


Preparat Nano One wykreowany z drobinek złota i srebra rewelacyjnie zapobiega pojawiającej się opryszczce. W czasie gdy zewnętrzne objawy już są wystarczy lekko posmarować (bardzo cienką warstwą) co kilka godzin
a opryszczka znika po dwóch-trzech dniach.


Mocniejszy brat Nano One Forte doskonale radzi sobie z przewlekłymi owrzodzeniami. Skuteczny na Hemoroidy - obecnie już nie potworne!


Nano One Forte bywa znakomitym preparatem przynoszącym ulgę w wypadku hemoroidów. Wystarczy posmarować dwa razy dziennie poprzez kilka dni i odczujemy zdecydowaną poprawę. W składzie preparatu są drobinki czystego złota i innych metali szlachetnych. Ich działanie bywa niezwykle skuteczne.Ból po ukąszeniu owadów - już nam nie straszny! Nano Anty-Gel!
Nano Anty-Gel z dodatkiem mentolu i drobin metali szlachetnych doskonale łagodzi skutki ugryzień poprzez owady. Gzy, komary, osy, pszczoły, meszki itp. już nam są niepotworne. Miejsce po ugryzieniu trzeba natychmiast posmarować niewielką ilością żelu. Można powtórzyć po godzinie, choć najczęściej będzie to niepotrzebne. Ważnym jest, by użyć żelu najszybciej jeśli to możliwe. Jeśli jesteśmy w rejonie dokąd występuje sporo owadów miejmy ten żel po prostu przy sobie. W kieszeni, w torebce, gdziekolwiek. Ważne, ażeby był blisko.Super peeling chemiczny. Zdrowa, piękna skóra.
Lactic Peel Plus to peeling chemiczny na bazie naturalnych kwasów AHA. Nowa formuła preparatu - połączenie kwasu cytrynowego z aktywną formą L-(+)-kwasu mlekowego dostarcza efektywność i skuteczność peelingu. Produkt dostępny w postaci hydrożelu - dostarcza równomierną i stopniową penetrację składników aktywnych w głąb skóry w porównaniu do roztworu. Idealnie nadaje się do użytku domowego jeśli i do profesjonalistów. Możliwe bywa jednocześcnie przygotowanie preparatów z kwasami o wyższych stężeniach (zamówienia do gabinetów). Bardzo wydajny – jedno karton wystarcza na 10-15 zabiegów.
Reumatyzm | Bóle stawów | Zapalenie stawów | Mapa strony | Kontakt | Do sklepu | Gdzie kupić


Copyright © 2012. Code by Projektowanie stron Siedlce